NAMIKROFON

NAMIKROFON - original stand-up comedy

10. 11. 2018 / 18.00
Délka vystoupení: 2 x 45 minut
Vystoupí komici: Adéla Elbel, Pavel Tomeš, Zbyněk Vičar
 
Stand-up comedy jako Brno
Parta brněnských komiků, které můžete znát z televizního pořadu Comedy club nebo z Na stojáka. Už několik let na českých a moravských pódiích zcela otevřeně mluví o svých problémech. Ovšem zjišťují že se tomu lidé celou dobu jenom smějí. Nabízí inteligentní stand-upový jazzík, který místy přechází v rokenrol a občas i death metal.
 
Adéla Elbel
Moderátorka, módní policistka, krotitelka testosteronu. Zářivý amalgám elegantně scelující průběh večera. Je velmi nenáročná, k moderování jí stačí jen mikrofon a lahev sektu. Těší se, až ji začne sponzorovat Moët.
Pavel Tomeš
Reklamní textař a fejetonista, který už před lety u psychologa zjistil, že když začne otevřeně mluvit o svých problémech, můžou se lidi umlátit smíchy. Rozhodl se na tom začít vydělávat a od té doby pravidelně vystupuje nejen v pořadu NaMikrofon, ale také v Comedy clubu na TV Prima Comedy Central, v pořadu Na stojáka nebo s Komici s.r.o.
Zbyněk Vičar
Zabývá se aktuálními otázkami časoprostoru, jako jsou zákonitosti fronty v supermarketu nebo časová dilatace při cestovaní vlakem. Pranýřuje i jiné neduhy současnosti, mimo jiné nedostatečnou znalost latiny mezi vesnickými burany.
 
VSTUPNÉ:
Předprodej - 200 Kč
Na místě - 250 Kč
 
Předprodej vstupenek v restauraci Rebel Na Farských.
Tel.: 737 081 503